9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

“Укроборонпром” йде до Європи з новітніми проектами в ОПК

Державний концерн “Укроборонпром” веде політику відкритих дверей та пропонує світовій спільноті кооперацію в багатьох нових проектах оборонно-промислового комплексу України. Про це заявив Заступник генерального директора з розвитку Концерну Артур Херувімов в ході Промислового Саміту: Оборона та Енергетика – Європа зустрічає Україну 2017 (IDES 2017) в м. Варшава, (Польща)

“Укроборонпром”, в умовах військового протистояння на Сході української держави, відновив промисловість та наростив власні компетенції. Відмовившись від співпраці з країною-агресором ми виконуємо програму імпортозаміщення та співпрацюємо з західними партнерами. Концерн системно працює в напрямку впровадження стандартів НАТО та кооперує з виробниками країн-членів Альянсу. Сьогодні, на саміті “Європа зустрічає Україну, а Україна має що їй запропонувати”, – заявив Артур Херувімов.

blankПід час дискусії з питань Співробітництва в секторі озброєнь в Центральній та Східній Європі Артур Херувімов розповів про діяльність “Укроборонпрому” та про впроваджену реформу, що наблизить Концерн до сучасних міжнародних практик. Він також представив ті інноваційні розробки, що вже підкорили світ на міжнародних виставках або публічних презентаціях, та презентував напрямки, по яких можлива співпраця із західними партнерами.

Вже сьогодні Концерн виробляє нову та сучасну військову техніку, яка цінується на міжнародному ринку, постійно розширює список та географію іноземних партнерів, реалізує спільні проекти з компаніями-лідерами глобального ринку озброєнь.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають