9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

“Укроборонпром” виграв тендер на постачання Ан-178 до Перу

ДК “Укроборонпром” став переможцем тендеру, оголошеного МВС Перу, на закупівлю військово-транспортних літаків. За його результатами український транспортник Ан-178 замінить наші ж Ан-32Б. Про це повідомив Генеральний директор ДК “Укроборонпром” Павло Букін.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на  УкрОборонПром.

За словами Павла Букіна,- в перуанському тендері український Ан-178 переміг у C-27 Spartan (спільне підприємство США та Італії) і C-295 Airbus.

“Перу може стати першим експортним полігоном для нового літака, створеного на ДП “Антонов”. На нашу користь у цьому випадку зіграли як професіоналізм і наполегливість контрактників “Укроборонпрому”, так і легендарна надійність торгової марки “Антонов”, – підкреслив генеральний директор Букін.

За його словами, в тендері брали участь ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт”, що входить до складу держконцерну. У конкурсі, де оцінювали експлуатаційні характеристики, терміни постачання, розширені гарантії, навчання персоналу, соціальні та виробничі преференції, Ан-178 випередив усіх конкурентів.

Нагадаємо, що Ан-178 є подальшим розвитком сімейства регіональних реактивних літаків Ан-148/Ан-158. Його висота польоту – 12 км, дальність – 5500 км, максимальна швидкість – 825 км/год. Літак має змінену форму фюзеляжу, рампу для навантаження і вивантаження габаритних вантажів і здатний перевозити до 18 тонн вантажу, в тому числі великовантажні морські контейнери. Літак може сідати та злітати з будь-яких аеродромів, зокрема й ґрунтових.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають