9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

“Укроборонпром” та “Антонов” почали розробку програми відродження української авіаційної галузі

Державний концерн “Укроборонпром” спільно з ДП “Антонов”, підприємствами авіаційної галузі та урядовцями розпочали роботу над підготовкою пропозицій до проєкту Програми відродження авіаційної галузі на середньострокову перспективу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу ДК “Укроборонпром”.

Відповідна робоча група під головуванням Романа Бондаря, заступника генерального директора з трансформації Концерну, та  Олександра Лося, в.о. президента ДП “Антонов”, розпочала свою роботу 26 червня.

До Робочої групи увійшли також представники “Українського науково-дослідного інституту авіаційних технологій”, державного підприємства “Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес”, державного підприємства “Завод 410 ЦА”, “Харківський машинобудівний завод “ФЕД”, Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, представники Концерну з питань авіабудування та стратегічних проєктів.

У першому засіданні Робочої групи також взяла участь заступник міністра розвитку економіки та сільського господарства України Юлія Свириденко. Вона координуватиме підготовку та подання Концепції розвитку авіаційної галузі на розгляд урядового комітету для подальшого формування бюджетної декларації на 2021 рік.

Запропонована Концепція розвитку складається з п’яти основних програм, які вирішують стратегічні напрямки фінансування галузі. Метою програм є створення умов для реалізації проєктів інноваційних досліджень і розроблення нових конкурентоздатних авіаційних технологій, матеріалів, виробничих процесів та обладнання, проведення випробувань, реалізація і впровадження яких дозволить розробити зразки нових конкурентоспроможних моделей серійних, модернізованих пасажирських і транспортних літаків, вертольотів, двигунів до них, іншої авіаційної техніки, а також сприятиме її експорту на зовнішні ринки.

“Розробка та затвердження урядової Програми – довгоочікувана подія для авіапрому. Це дасть змогу забезпечити фінансуванням вітчизняне літакобудування, дозволить нашим замовникам – Міноборони та МВС – задовольнити власний попит на літаки АН, а для “Антонова” – отримати стартовий імпульс для розвитку вітчизняного літакобудування”, – зазначив Роман Бондар,

За словами в.о. президента ДП “Антонов” Олександра Лося: “Результатом спільних зусиль має стати державна підтримка стратегії і програм розвитку авіаційної галузі вже на 2021 рік”.

Перше засідання Робочої групи проходило на підприємстві “Антонов”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають