9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Укроборонпром ще раз звільнив директора ДП “Антонов”

Укроборонпром скасував наказ про звільнення глави ДП “Антонов” Олександра Донця і випустив новий

ГК “Укроборонпром” прийняв повторне рішення про припинення повноважень Олександра Донця як президента ДП “Антонов”. Про це напередодні повідомила пресслужба держконцерну, коментуючи інформацію про рішення суду про відновлення Дінця на посаді глави ДП “Антонов”.

Оскільки в п’ятницю, 12 червня концерн отримав листок непрацездатності, який свідчить, що на дату звільнення Донець перебував на лікарняному, наказ від 09.06.2020 про припинення його повноважень скасований. Разом з тим, концерном прийняв рішення про припинення повноважень Дінця як президента ДП “Антонов” з 15.06.2020.

Крім того в Укроборонпрому відзначили, що ні позову Дінця, ні будь-яких рішень суду про нібито відновлення його на посаді концерн станом на вечір 15 червня не отримував; відповідні судові акти відсутні в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Водночас, відзначають в концерні, викликає подив звернення Дінця з позовом до адміністративного суду, адже Укроборонпром не є органом влади, а керівник підприємства не є посадою державної служби, а значить — не існує юридичних підстав для звернення до адміністративного суду.

“На жаль, ми є свідками використання недоліків судової системи та недосконалостей правового поля. Саме це змушувало роками терпіти неефективних управлінців на чолі державних підприємств. Я не бачу пана Донця керівником ДП “Антонов”. У нас різні цінності, різний погляд на майбутнє компанії та різне ставлення до численних порушень і зловживань, ознаки яких ми виявили під час перевірки за дорученням прем’єр-міністра і Служби безпеки України. Олександр Донець вибрав шлях війни з підприємством і колективом, яким він керував майже два роки. Це його право, так само як звертатися в суд. Ми впевнені у своїй правоті та будемо далі підіймати з колін легенду вітчизняного авіапрому”, – заявив гендиректор ДП “Укроборонпром” Айварас Абромавічус.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають