9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

«Укроборонпром» розвиватиме експортний потенціал черкаського «Фотоприладу»

Черкаському НВК «Фотоприлад», що виробляє оптико-електронні прилади, керівництво Укроборонпрому пообіцяло поглиблення співпраці з Міноборони та спецекспортерами.

Науково-виробничий комплекс «Фотоприлад» з робочим візитом відвідав генеральний директор ДК «Укроборонпром», передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Юрій Гусєв разом зі своїм першим заступником Романом Бондарем оглянули роботу складального, оптичного та механічного виробництва, випробувальної станції та центрального конструкторського бюро (ЦКБ) «Сокіл».

«Ми розглянули виробничу стратегію та ознайомилися з продукцією заводу. Без сумнівів, підприємство має великий потенціал для подальшого розвитку. З керівництвом заводу обговорено поточні виклики та проблеми. У найкоротші терміни ми сфокусуємося на співпраці з Міноборони України та посилимо координацію зі спецекспортерами», – зазначив Гусєв.

Зазначимо, що в 1996 році черкаський «Фотоприлад» виграв тендер на виготовлення прицільних комплексів для 320 танків Т-80УД для збройних сил Пакистану та отримав контракт на суму 4,5 млн доларів. У 2002 році НВК «Фотоприлад» отримав $3,5-мільйонний контракт на поставку оптичних приладів для ремонту прицільних комплексів цих танків.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають