9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Укроборонпром представив нову програму модернізації танку Т-72 (відео)

Сьогодні, 6 лютого, в індійському Лакхнау в рамках виставки DefExpo-2020 презентували нову програму модернізації танків Т-72, які досі стоять на озброєнні в багатьох країнах світу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ДК “Укроборонпром”.

Модернізований танк стане більш мобільним завдяки заміні двигуна на шестициліндровий 6TD-2 потужністю 1200 к.с., збільшиться вогняна потужність, посилиться захист, покращиться електроніка, системи навігації та ергономіки. Ці новації перевірені експлуатацією в умовах спекотного клімату та гірської місцевості.

Передбачається також встановлення допоміжної силової установки потужністю до 10 кВт, комплексної цифрової системи керування. Для збільшення вогневої міці передбачається заміна гармати танку, комплектація керованими снарядами “Комбат”, забезпечення дистанційного керування командирським люком, встановлення нової оптики, систем стабілізації та керування стрільбою. Посилення захисту досягається завдяки комплексам динамічного (“Ніж”, “Дуплет”) та активного (“Заслон”) захисту, системи оптико-електронної протидії та ін. Окрім всього іншого, танк оснащується сучасною системою кондиціонування.

Загалом, пропонується замінити та осучаснити понад 40 частин та агрегатів танку.

Демонстрація нової програми модернізації вже привернула увагу іноземних партнерів на виставці DefExpo-2020.

Під час виставки у генерального директора Концерну Айвараса Абромавичуса заплановані переговори з Міністерством оборони та Генеральним штабом Збройних Сил Індії, найбільшими державними та приватними оборонними корпораціями, яких може зацікавити як програма модернізації танку, так і інші унікальні рішення для осучаснення радянської військової техніки, що стоїть на озброєнні в Індії.

Українська делегація ДК “Укроборонпром” на DefExpo-2020 представлена також підприємствами ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт”, ДП “Антонов”, ДП “Харківський машинобудівний завод “ФЕД”, ДП “Красилівський агрегатний завод”, ДП “НВКГ “Зоря-Машпроект”, ДП “Ізюмський приладобудівний завод”, ДП “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП”, ДАХК “Артем”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають