9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

«Укроборонпром» працює над освоєнням виробництва 155-мм снарядів

Концерн «Укроборонпром» працює над освоєнням артилерійського 155-мм снаряда.

Про це повідомила речниця концерну Наталія Сад під час брифінгу «Виробництво озброєння та техніки для потреб Сил безпеки та оборони України», передає Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

«Укроборонпром» вже опанував виробництво 82-мм мінометних мін, артилерійських 122-мм і 152-мм снарядів, а також танкових снарядів 125-мм.

На сьогодні триває освоєння «натівського» калібру – 155-мм.

«Ми працюємо над тим, аби навчитись робити цей боєприпас, адже не секрет, що армія насичується артилерійськими системами саме цього калібру. Тому для нас є перспективою освоїти його виробництво», – зазначила речниця концерну.

Наталія Сад додала, що на сьогодні підприємства концерну спільно з партнерами змогли вийти на позначку декілька десятків тисяч снарядів за місяць різних калібрів.

blank
Виготовлена держконцерном «Укроборонпром» партія 122-мм артилерійських снарядів, квітень 2023. Фото: «Укроборонпром»

І з кожним місяцем спроможності концерну «Укроборонпром» з виробництва зростають.

У концерні поки не повідомили, які країни погодилися Україні допомогти з виробництвом цих снарядів.

З освоєнням виробництва 155-мм може допомагати німецький концерн Rheinmetall, з яким «Укроборонпром» поглиблює співпрацю.

Концерн Rheinmetall планує отримати значну частку контрактів від ЄС на виробництво снарядів для України. Нещодавно у Rheinmetall заявили про можливість виробляти для України до 600-700 тисяч снарядів.

blank

Також не виключно, що з цим калібром «Укроборонпрому» допоможуть польські оборонні підприємства, які також виготовляють 155 снаряди.

Останні новини:

Зараз читають