9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

“УкрОборонПром” планує поглиблювати співпрацю з данськими компаніями у сфері ВПК

Державний концерн “Укроборонпром” презентував можливості вітчизняного ОПК данському парламентарю, голові оборонного комітету країни Расмусу Ярлову.

Передає Національний промисловий портал з посиланням на “УкрОборонПром”.

Експозиція сучасної безпілотної техніки відбулась на ДАХК “Артем”, також делегацію з Данії ознайомили з можливостями виробництва цього підприємства та продемонстрували його продукцію.

“Сьогодні ми вже розпочали закупівлю військової техніки данського виробництва задля української армії та прагнемо поглибити співпрацю оборонно-промислових комплексів між нашими країнами”, – зазначив Заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності “Укроборонпрому” Денис Гурак.

Данській делегації продемонстрували ракетну та авіаційну техніку виробництва ДАХК “Артем”, безпілотну бронемашину “Фантом” від ДП “Спецтехноекспорт”, БПаК “Spectator” виробництва ПАТ “Меридіан” ім. Корольова, а також безпілотну техніку інших українських компаній.

Під час переговорів відбулась презентація роботи ДК “Укроборонпром” та результати його діяльності за 3 роки з початку військового конфлікту на Сході країни.  Зі свого боку пан Ярлов подякував українській стороні за презентацію та висловив своє захоплення досягненнями українського ОПК та відображенню участі країни у гібридній війні в новітніх військових розробках.

Присутній в складі данської делегації голова інжинірингової компанії BIIR Україна Томас Сіллесен, який залучив до роботи в своєму Одеському офісі понад 100 українських інженерів, взяв участь в обговоренні потенційної R&D співпраці з “Укроборонпромом”.

Нагадаємо, що “Укроборонпром” поглиблює співпрацю із НАТО для розгортання спільних проектів та прискорення переходу підприємств “Укроборонпрому” на випуск продукції за стандартами НАТО.

Наразі 70% підприємств-учасників “Укроборонпрому” вже сертифіковані за ISO 9001 та впроваджується система управління та гарантування якості AQAP 2000. 40 підприємств-учасників “Укроборонпром” отримали доступ до Головного каталогу НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics). Цей інструмент дозволив підприємствам вітчизняного ОПК вийти на міжнародний ринок озброєння та реалізовувати програму імпортозаміщення. Запровадження роботи з каталогом допомогло “Укроборонпрому” швидко знайти європейських постачальників на заміну російським.

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли про те, що в Україні освоїли випуск ракет для систем залпового вогню саме на київському ДАХК “Артем”.

Останні новини:

Зараз читають