9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

«Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Угоду було підписано у Лондоні під час Міжнародної виставки оборонних технологій DSEI-2021.

Проводив переговори генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв у присутності міністра з питань оборонних закупівель Великої Британії Джеремі Квіна.

Babcock International працює у сфері оборонної, аерокосмічної промисловості та безпеки.

Компанія має хороші можливості для підтримки амбіцій України щодо UNCEP, маючи багату історію проєктування, будівництва та управління інтеграцією деяких з найбільш складних кораблів у світі.

Інтеграцією від невеликих бойових катерів і рятувальних суден до морських патрульних суден і авіаносців, зі значним досвідом будівництва, ремонту та управління сучасними об’єктами верфей і військово-морських баз.

Документом передбачається співробітництво та спільна реалізація українських військово-морських проєктів – у рамках програми розширення спроможностей ВМС ЗСУ Ukrainian Naval Capabilities Enhancement Programme (UNCEP).

Підписання даної угоди сприятиме ефективному виконанню тристороннього Меморандуму щодо реалізації програми UNCEP, підписаного 21 червня в Одесі, між Міністерством оборони України, урядом Великобританії та компанією Babcock.

blank
«Гетьман Сагайдачний» (U-130) у супроводі малих броньованих артилерійських катерів ВМС України. Фото: Міноборони

«Наша співпраця стане драйвером відновлення суднобудівної галузі України», – зазначив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.

Своєю чергою, генеральний директор компанії Babcock Девід Локвуд також висловив упевненість в ефективності подальшої взаємодії:

«Ми маємо команду експертів, які працюють над тим, аби взаємодія з українськими субпідрядниками та урядовими структурами швидко вдосконалювалась, а разом із тим покращувалась і підтримка сучасного Військово-морського флоту та морської інфраструктури в Україні».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають