9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

«Укроборонпром» передав ЗСУ два модернізованих винищувача МіГ-29МУ1 (відео)

Два модернізованих винищувачів МіГ-29МУ1 були передані льотчикам ЗСУ. Модернізацію здійснив ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» (ЛДАРЗ), спільно з іншими підприємствами-партнерами з концерну «Укроборонпром». Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Укроборонпром

Повідомляється, що дана модифікація прийнята на озброєння Повітряних Сил України. У Львові, старі МіГ-29 пройшли капітальний ремонт з істотним продовженням ресурсу експлуатації. Замість старої РЛС була встановлена нова, яка здатна значно збільшити дальність виявлення повітряних цілей противника. Радіонавігаційний комплекс винищувача оснастили інтегрованою системою супутникової навігації. Також літак отримав розширені можливості контролю і реєстрації різних параметрів стану двигуна і бортових систем під час польоту.

Версія МіГ-29МУ1 здатна набирати швидкість до 2450 км/год. Стандартним озброєнням винищувача є кілька типів ракет «повітря-повітря», а також автоматична 30-мм гармата для ближнього бою. Крім того, бойовий літак здатний завдавати ударів по землі, за допомогою блоків некерованих ракет та невеликих авіабомб. Модернізований МіГ оснащується й просунутою системою РЕБ, завдяки чому здатний протистояти ракетним атакам ворожих літаків і комплексів ППО.

Останні новини:

Зараз читають