9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Жовтня, 2021

«Укроборонпром» отримав контргарантії на 28 мільйонів доларів для реалізації великого експортного замовлення

 • Державний концерн «Укроборонпром» отримав дві контргарантії на загальну суму майже 28 мільйонів доларів від «Укрексімбанк» строком до 54 місяців.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Документарні інструменти необхідні українському спецекспортеру для виконання найбільшого за останні 20 років зовнішньоекономічного контракту щодо постачання товарів подвійного призначення до однієї з країн Південної Азії.

  Хоча у пресрелізі «Укрексімбанку» й не називається країна, але вказується загальний обсяг цієї міжнародної угоди становить 85,6 млн доларів, що ідентично нещодавно підписаному контракту з Пакистаном на ремонт та модернізацію танків Т-80УД.

  «Оскільки в Україні створено повний замкнутий цикл виробництва бронетанкової техніки, реалізація цієї угоди дозволить забезпечити роботою підприємства вітчизняного оборонно-промислового комплексу, такі як завод ім. Малишева, Фотоприлад, завод ім. Шевченка, конструкторське бюро ім. Морозова, а також низку інших постачальників обладнання державної та приватної форми власності», – повідомив член Правління Укрексімбанку, куратор корпоративного бізнесу Олександр Ігнатенко.

  Угоду з Державним концерном «Укроборонпром» Пакистан підписав у рамках міжнародної виставки озброєнь IDEX–2021.

  Вже у другому кварталі поточного року державне підприємство «Завод імені Малишева» розпочне модернізацію партії бойових машин.

  До 1999 року Україна поставила в Пакистан 320 танків Т-80УД вітчизняного виробництва. Упродовж наступних років українські підприємства були залучені до обслуговування машин.

  Окрім обслуговування вже поставлених машин, Україна подавала БМ «Оплот» на тендер по оснащенню новими бойовими машинами пакистанську армію.

  Україна і Пакистан обговорили можливість спільного виробництва танка Аль-Халід-1

  На жаль наша пропозиція не стала переможцем, а переможцем був обраний національний танк Al-Khalid. Проте цей проєкт не обійшовся без участі українських підприємств – ДП «Завод імені Малишева» постачає для бойової машини двигуни.

  У червні 2017 року на підприємство Spares Depot EME було поставлено 8 одиниць двигунів 6ТД-2 на загальну суму 3 008 208 млн доларів США. Окрім того, на суму у 1 128 078 млн доларів США було поставлено три двигуни 6ТД-1 459И.ТУ.

  Україна успішно виконала замовлення Пакистану на виготовлення танкових двигунів
  Фото: WarOnline.org

  У січні 2018 року держпідприємство поставило для пакистанського підприємства Spares Depot EME дизельні опозитні 6-циліндрові двотактні двигуни 6ТД-2 459М.ТУ у кількості 3-х одиниць на загальну суму у 1 128 078 доларів США.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Прийнято закон про європейські вимоги у сфері дитячого харчування

  Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Agroday.

  Метінвест побудує кисневу станцію в Авдіївській центральній міській лікарні

  У рамках проєкту "Боротьба з COVID-19 в Україні" Фонд Ріната Ахметова спільно з компанією Метінвест будує на території Авдіївської центральної міської лікарні...

  На Полтавщині 4 цукрові заводи вже переробили 235 тисяч тонн сировини

  Цукрові заводи Полтавщини станом на 22 жовтня 2021 р. переробили 235 тис. та сировини та виготовили 32 тис. та цукру.

  Новий сміттєпереробний завод побудують на Волині

  У одній із громад Ковельського району побудують сміттєпереробний завод. Домовленість з австрійськими інвесторами про підписання угоди про наміри досягнули в результаті круглого...

  В одеському порту ввели в експлуатацію новий фронт обробки залізничних вагонів

  Оператор контейнерного термінала на Карантинному молі Одеського морського порту розпочав експлуатацію нового фронту обробки залізничних вагонів. Передає Національний Промисловий Портал з...

  За 9 місяців доходи Укртелекому зросли на 7%

  Укртелеком опублікував фінансовий звіт за підсумками 9 місяців 2021 року. Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.

  На продаж за сім мільярдів гривень виставлено один з найвідоміших довгобудів Києва

  Відомий київський довгобуд - хмарочоси Sky Towers - виставлять на продаж за понад сім мільярдів гривень. Передає Національний Промисловий Портал з...

  Український супутник Січ-2-30 отримав міжнародну реєстрацію для запуску в грудні

  Міжнародний союз електрозв’язку підтвердив реєстрацію частотно-орбітального ресурсу нового українського космічного супутника «Січ-2-30». Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  Зараз читають

  В Міноборони починають створення кібервійськ

  Міністерство оборони започатковує нові підходи щодо забезпечення Збройних Сил України роботизованими системами, а в рамках опанування кібердоменом...

  На Житомирщині запустили нове виробництво житнього і цільнозернового борошна

  На Житомирщині компанія “Зернова База України” почала випускати житнє борошно. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Елеватор G.R. Agro на Полтавщині вдвічі збільшив темпи заготівлі зерна

  На Пришибському елеваторі вже заготовлено 85 тисяч тонн зернових і олійних культур. Заявлена місткість зберігання на елеваторі...

  На Чернігівщині спиртзавод пішов з молотка за 60 мільйонів гривень

  1 жовтня 2021 року відбувся онлайн-аукціон з приватизації майна Новоборовицького МПД, який розташований у 80 км від...