9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

«Укроборонпром» отримав контргарантії на 28 мільйонів доларів для реалізації великого експортного замовлення

 • Державний концерн «Укроборонпром» отримав дві контргарантії на загальну суму майже 28 мільйонів доларів від «Укрексімбанк» строком до 54 місяців.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Документарні інструменти необхідні українському спецекспортеру для виконання найбільшого за останні 20 років зовнішньоекономічного контракту щодо постачання товарів подвійного призначення до однієї з країн Південної Азії.

  Хоча у пресрелізі «Укрексімбанку» й не називається країна, але вказується загальний обсяг цієї міжнародної угоди становить 85,6 млн доларів, що ідентично нещодавно підписаному контракту з Пакистаном на ремонт та модернізацію танків Т-80УД.

  «Оскільки в Україні створено повний замкнутий цикл виробництва бронетанкової техніки, реалізація цієї угоди дозволить забезпечити роботою підприємства вітчизняного оборонно-промислового комплексу, такі як завод ім. Малишева, Фотоприлад, завод ім. Шевченка, конструкторське бюро ім. Морозова, а також низку інших постачальників обладнання державної та приватної форми власності», – повідомив член Правління Укрексімбанку, куратор корпоративного бізнесу Олександр Ігнатенко.

  Угоду з Державним концерном «Укроборонпром» Пакистан підписав у рамках міжнародної виставки озброєнь IDEX–2021.

  Вже у другому кварталі поточного року державне підприємство «Завод імені Малишева» розпочне модернізацію партії бойових машин.

  До 1999 року Україна поставила в Пакистан 320 танків Т-80УД вітчизняного виробництва. Упродовж наступних років українські підприємства були залучені до обслуговування машин.

  Окрім обслуговування вже поставлених машин, Україна подавала БМ «Оплот» на тендер по оснащенню новими бойовими машинами пакистанську армію.

  Україна і Пакистан обговорили можливість спільного виробництва танка Аль-Халід-1

  На жаль наша пропозиція не стала переможцем, а переможцем був обраний національний танк Al-Khalid. Проте цей проєкт не обійшовся без участі українських підприємств – ДП «Завод імені Малишева» постачає для бойової машини двигуни.

  У червні 2017 року на підприємство Spares Depot EME було поставлено 8 одиниць двигунів 6ТД-2 на загальну суму 3 008 208 млн доларів США. Окрім того, на суму у 1 128 078 млн доларів США було поставлено три двигуни 6ТД-1 459И.ТУ.

  Україна успішно виконала замовлення Пакистану на виготовлення танкових двигунів
  Фото: WarOnline.org

  У січні 2018 року держпідприємство поставило для пакистанського підприємства Spares Depot EME дизельні опозитні 6-циліндрові двотактні двигуни 6ТД-2 459М.ТУ у кількості 3-х одиниць на загальну суму у 1 128 078 доларів США.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  На виставці “Зброя та безпека” представлять новий український бойовий безпілотник

  Новий український військовий безпілотник ACE ONE презентують на Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека – 2021", яка...

  Повітряні сили замовили чохли для безпечного зберігання літаків та гелікоптерів

  Повітряні сили Збройних сил України мають намір придбати чохли для літаків та гелікоптерів бойової та транспортної авіації.

  Київський бронетанковий завод виготовив шасі БТР-3 для командно-штабної машини (фото)

  Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» виготовило та передало ТОВ «Телекард-Прилад» перше шасі БТР-3 для командно-штабної машини (КШМ)...

  Завершується створення першого зразка РЛС «Мінерал-У» для протикорабельного комплексу «Нептун»

  В Україні завершують роботи над створенням першого зразками нової мобільної РЛС «Мінерал-У» на платформі Tatra 8х8.