9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

“Укроборонпром” організовує у Вінниці виробництво електрокомпонентів для американської Delphi

Держконцерн “Укроборонпром” розширює співпрацю з американською Delphi Corporation і організовує на потужностях держконцерну в Вінниці нове складальне виробництво електроджгутів для автопрому в інтересах американського замовника.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна“, розвиток партнерства буде забезпечено в рамках підписаного в середу в Києві договору про надання складальних послуг між що входять до “Укроборонпром” ДП “Електричні системи” (Вінниця) і європейським підрозділом Delphi – Delphi Packard Romania S.R.I., повідомляє Національний промисловий портал.

Згідно з умовами співпраці, американська сторона забезпечить поставку обладнання, а також давальницької сировини для зібраних в Україні в інтересах Delphi електроджгутів, які будуть поставлятися європейським партнерам американської корпорації, включаючи німецький Mercedes-Benz.

За даними української сторони, початок поставок західного обладнання для складального виробництва ДП Електричні системи “, спеціально створюється “Укроборонпромом” для реалізації програми співпраці з Delphi на вивільнених площах входить в держконцерн ДП” 45-й ЕМЗ “(Вінниця), намічено на початок вересня. уже до кінця 2017 в рамках проекту, як планується, на потужностях новоствореного ДП Електричні системи “буде створено 700 нових робочих місць, до середини 2018 року – 2,5 тис. нових робочих місць.

Як зазначив за підсумками підписання документа глава Delphi Packard Romania S.R.I. Луїш Фігуейредо, новий проект партнерства з “Укроборонпромом” є розвитком десятирічного успішного співробітництва, що реалізується Delphi з вхідним в держконцерн ДП “ВО Карпати” (Івано-Франківськ).

Загальний обсяг інвестицій Delphi в організацію нового складального виробництва на потужностях “Укроборонпрому” в Вінниці, включаючи поставку обладнання, складе близько EUR 8 млн, – уточнив він.

Delphi Corporation – один з найбільших в світі виробників автозапчастин для світових автовиробників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають