9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

УкрОборонПром направить значні кошти на авіацію

Передбачені проектом держбюджету на 2019 рік 2,8 млрд грн для “Укроборонпрому” будуть спрямовані на потреби Збройних сил України в новій авіатехніці.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Крылья.

Передбачене допрацьованим до другого читання проектом держбюджету на 2019 рік дофінансування статутного капіталу держконцерну “Укроборонпром” у розмірі 2,8 млрд грн, в разі затвердження закону про держбюджет, планується направити, в першу чергу, на оновлення і розвиток потужностей підприємств авіаційного кластера держконцерну, повідомили в “Укроборонпрому”.

“У разі прийняття держбюджету на наступний рік передбачене проектом основного фінансового закону дофінансування статутного капіталу держконцерну в розмірі 2,8 млрд грн буде направлено, в першу чергу, на оновлення виробничих потужностей авіабудівних підприємств “Укроборонпрому”, розробку і підготовку до серійного виробництва нових зразків авіаційної техніки для ЗСУ, а також на фінансування інших заходів по зміцненню вітчизняної оборонної промисловості”, – повідомив співрозмовник агентства.

Як нагадали в зв’язку з цим у дежконцерні, в останні роки підприємства авіакластера “Укроборонпрому” ведуть активні роботи, спрямовані на посилення спроможностей Повітряних Сил ЗСУ.

“У цьому році українські льотчики вже отримали кілька десятків одиниць авіаційної техніки, зокрема, фронтові бомбардувальники і розвідники Су-24, модернізовані винищувачі МіГ-29 і Су-27, військово-транспортні Ан-26 і Іл-76, багатоцільові вертольоти Мі 8 і Мі-24, а також безпілотники Spectator”, – зазначив співрозмовник агентства.

“Крім того, на початку листопада було проведено бойові стрільби із зенітних ракетних комплексів, які пройшли відновлення або капремонт на потужностях “Укроборонпрому”, – додав він.

За даними “Укроборонпрому”, передбачене проектом держбюджету на 2019 рік масштабне дофінансування статутного капіталу держконцерну дозволить довести розмір статутного капіталу до 3,5 млрд грн.

АвторКрылья

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають