9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Укроборонпром продемонструє на виставці IDEX 2017 нову модернізацію БТР-4 з новим озброєнням

blank
БТР-4 (с) ДП ХКБМ

Державне підприємство “Харківське конструкторське бюро машинобудування» (ХКБМ), є частиною концерну Укроборонпрому, преставить нову версію БТР-4 бронетранспортера з озброєнням підвищеної вогневою потужністю на міжнародній виставці IDEX 2017 (Лютий 19 – 23 2017, в місті Абу-Дабі).

За матеріалами “Національний промисловий портал України“.

Нова версія бронетранспортера БТР-4 продовжує сімейство колісних бронетранспортерів 8×8, які в даний час знаходятся в серійному виробництві. ДП ХКБМ розробило новий прототип БТР-4, який озброєний дистанційним бойовим модулем БМ2-30, двох автоматичних гармат 30 мм, спареним з нею 7,62-мм кулеметом і двома протитанковими ракетами.

Ця структурна концепція дозволяє збільшити щільність вогню і суттєво підвищити вірогідність влучити в ціль з першого пострілу.

ДП ХКБМ запрошує всіх гостей виставки, щоб подивитися на прототип нового БТР-4 на стенді ДК Укроборонпром 19 лютого – 23, на міжнародній виставці і конференції IDEX 2017.

Харківське конструкторське бюро з машинобудування (ХКБМ) є державним підприємством, яке в даний час є провідним розробником бойових броньованих машин для України і завжди грав ключову роль в створенні броньованих гусеничних машин колишнього Радянського Союзу.

Останні новини:

Зараз читають