9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

“Укроборонпром” підпише з одеськими підприємствами договорів на 140 млн гривень

blank Підприємства Одеської області приєднаються до масштабної програми Державного концерну “Укроборонпром” з імпортозаміщення. Завдяки цій кооперації планується за 2017 рік підписати договорів на суму понад 140 млн грн.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу концерну.

Така співпраця стала можливою завдяки підписання 17 лютого Меморандуму між Державним концерном “Укроборонпром” та Одеською обласною державною адміністрацією про розширення співпраці з підприємствами Одеської області в рамках виконання державного оборонного замовлення і програм соціально-економічного розвитку.

Одеська область має величезний промисловий потенціал, в ній розташовано 32 підприємства, потужності яких можуть бути використані підприємствами концерну. При цьому вже зараз в Одеській області тісна співпраця налагоджена з 10 підприємствами різних форм власності. Завдяки цій кооперації в 2016 році було укладено договорів на суму 88 млн грн, а в 2017 році попередньо ця сума складе понад 140 млн грн, – зазначив генеральний директор “Укроборонпрому” Роман Романов.

Одеська область стала двадцятим регіоном України, який приєднався до стратегічній програмі залучення приватних підприємців в справу підвищення обороноздатності держави. За два роки виконання програми імпортозаміщення були укладені меморандуми з 20 регіонами. Загалом це 382 підприємства, на яких працює понад 200 тис. фахівців.

Останні новини:

Зараз читають