9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Укроборонпром домовився з чеською компанією VOP CZ про ремонт, розробку та виробництво бронетехніки

Український оборонний концерн «Укроборонпром» розвиває партнерство з чеською бронетанковою галуззю.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення концерну.

6 лютого Державний концерн «Укроборонпром» і чеський виробник військової техніки – компанія VOP CZ – досягли домовленостей у сфері бронетехніки та підписали відповідні двосторонні документи з конкретним планом-графіком їх реалізації.

Повідомляється, що сторони визначили за пріоритет виробництво, ремонт і спільні розробки броньованої техніки, а також створення ланцюжків постачання деталей та виробів.

До офіційної делегації Чеської Республіки увійшли керівництво Міжурядової агенції оборонної співпраці (AMOS) при Міністерстві оборони та заступник Міністра закордонних справ Ярослав Кюрфюрст.

Таким чином, досягнуті домовленості з VOP CZ є наповненням угоди про створення спільного оборонного кластера з Чеською Республікою, яку Укроборонпром та AMOS уклали наприкінці минулого року. Загалом співпраця передбачає виробництво військової техніки, збільшення обсягів виробництва боєприпасів різних калібрів (як на наявних потужностях, так і на новостворених у безпечних місцях), розбудову сервісних хабів з обслуговування та ремонту ОВТ, а також співпрацю у сфері високих технологій, зокрема, створення спільних науково-дослідних центрів.

“Поглиблення партнерства з Чеською Республікою в оборонній галузі сприятиме подальшій інтеграції України в ОПК Північноатлантичного альянсу. На сьогодні Концерн вже має низку домовленостей про співпрацю з понад десятьма країнами-членами НАТО”, – впевнені в «Укроборонпромі».

Нагадаємо, Чехія є активним учасником програми взаємодії країн Альянсу з Україною у сфері безпеки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають