9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

“Укроборонпром” долучився до міжвідомчої освітньої програми розвитку ОПК

 • Державний концерн “Укроборонпром” вже втілює ідеї розвитку сектору безпеки і оборони України, що були розроблені, в тому числі,  спільно з фахівцями KMBS (Києво-Могилянська бізнес школа), в своїй реформі військово-промислового об’єднання.

  Про це заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов на відкритті програми стратегічного лідерства в секторі безпеки та оборони України в KMBS 20 квітня. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр “Укроборонпрому”.

  Знання – це сила, а сила – це перемога. В умовах війни ми маємо прискоритись та на реальних кейсах швидко та ефективно впроваджувати реформи. Така освітня програма, що об’єднала урядові організації та військову промисловість, підвищить рівень кваліфікації менеджменту оборонного сектору країни та налагодить нашу чітку комунікацію. Маючи сильну освітню базу ми змінемо країну, – заявив Роман Романов.

  Він додав, що нині лише в самому “Укроборонпрому” понад 20 топових менеджерів є випускниками різних програм KMBS та інших бізнес-шкіл. Їхня кваліфікація дозволяє швидко та ефективно впроваджувати європейські та світові практики управління, формує сучасне мислення та прискорює розвиток і реформування Концерну.

  Саме через таку управлінську освіту ми зможемо досягнути максимальної ефективності, – додав очільник “Укроборонпрому”.

  Реформування галузі ОПК та інноваційнійсть процесів розпочинається в площині освіти. Саме тому “Укроборонпром” навчає своїх працівників різних рівнів управління та формує єдину концепцію світогляду. Успішний досвід та результати навчання своїх фахівців в Києві, Концерн відкриває освітні бази в трьох інших регіонах, що дозволять охопити всю України. Роботу таких центрів разом з Міжнародним інститутом менеджменту “Укроборонпром” запуститить в Одесі, Львові та Харкові.

  Разом з цим Концерн долучає молодих та амбітних спеціалістів, надаючи проекти студентам профільних вищів по всій країні. За результатами такої співпраці у 2016 році понад 500 розробок українських ВНЗ вже проходять первинну експертизу та понад 200 розробок Національної академії наук України. 80 таких напрацювань вже впроваджуються на підприємствах-учасниках “Укроборонпрому”, а разом з цим понад 5,5 тисячі студентів отримали виробничу практику і 560 залишились працювати на підприємствах.

  Яскравим прикладом залучення молоді є реалізація проекту БПЛА “Spectator”. Ідея студентів НТУУ КПІ ім В. Сікорського тепер  виготовляється на підприємств “Меридіані” та стоїть на озброєнні української армії.

  Програма “Стратегічне лідерство: сектор безпеки і оборони України”, що відкрили 20 квітня, створена з метою підсилити управлінську ефективність колективної міжвідомчої взаємодії та розвитку персональних лідерських спроможностей державних управлінців вищого рівня, які в своїх управлінських ролях безпосередньо та опосередковано беруть участь у формуванні політики, стратегії та реалізації оборонних завдань державного рівня. Програма створена KMBS у співпраці з міжнародними партнерами з Великобританії, Канади та Офісом зв’язку НАТО в Україні.

  За основу навчальної програми взято стратегічний оборонний бюлетень. Він є головним документом щодо реформування української армії.

  Учасниками програми стали менеджери ДК “Укроборонпром”, Міністерства оборони та його офіса реформ, Генерального штабу та МВС, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Адміністрації Президента, РНБО та інших відомств.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  “Держгідрографія” почала установку навігаційних буїв на річці Південний Буг

  "Держгідрографія" розпочала роботи з установки сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на річці Південний Буг.

  Вінницьке підприємство опанувало 70% виробництва спецінструментів для армійських майстерень технічного обслуговування

  Вінницький "45 експериментальний механічний завод" опанував самостійне виробництво 70% спецінструменту для різноманітних армійських майстерень технічного обслуговування.

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.

  Українські фізики спільно з іноземними колегами експериментально досліджують явище надпровідності

  Науковці Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б.І. Вєркіна НАН України разом з українськими, німецькими й ізраїльськими колегами експериментально...