9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

Укроборон презентував новий безпілотний авіаційний комплекс, який вже зацікавив зарубіжних замовників

Представлений на 11-й міжнародній авіакосмічній Aero India-2017 новий український тактичний безпілотний авіаційний комплекс (ТБпАК) Sparrow-LE викликав підвищений інтерес у потенційних зарубіжних замовників, повідомила прес-служба держконцерну “Укроборонпром” в середу.

Новинку українського ОПК на виставці представляє концерн ДП “Спецтехноекспорт”.

Як уточнюють в дежконцерні, який готується до дослідної експлуатації в ЗСУ, на виставці AeroIndia-2017 комплекс презентується в видозміненій комплектації в зв’язку з деякою різницею у вимогах ВС Індії до такого класу безпілотних систем.

Уже в перший день презентації розробка викликала великий інтерес в учасників Aero India-2017, оскільки її технічні характеристики навіть перевищують вимоги індійських партнерів, – наголошується в повідомленні.

БПАК Sparrow-LE призначений для ведення повітряної розвідки по захищеному цифровому каналу передачі даних на відстані до 25 км від центру управління, здатний перебувати в повітрі до 3,5 ч. Розмах крил безпілотника – більше 3 м, що істотно підвищує його льотні характеристики в порівнянні з іншими комплексами цього класу і дозволяє залишатися непомітним як візуально, так і для радарів. Sparrow-LE стійкий до механічних і температурних впливів, захищений від впливу вологи. Управління виконується як в ручному, так і в автоматичному режимах, включаючи автоматичний зліт і посадку. Комплекс здатний визначати координати об’єктів і вести спостереження за об’єктами в складних метеоумовах і в гірській місцевості.

Нова модель безпілотника створена розробниками компанії “Спайтек”, наголошується в повідомленні.

Aero India-2017 проходить з 14-19 лютого на авіабазі ВПС Індії Yelahanka ( “Елаханка”) в Бангалорі.

Aero India – одна з найбільших регіональних міжнародних оборонних виставок. Організаторами салону виступають Міністерство оборони Індії, Організація оборонних досліджень і розробок (DRDO) спільно з Авіаційним союзом Індії.

Останні новини:

Зараз читають