9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Україну відвідала військова делегація Нігерії

Делегація Збройних сил Федеративної республіки Нігерія відвідала Україну.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Візит до нашої країни нігерійських військових був організований для обговорення перспектив військово-технічної співпраці.

Нігерійська делегація у складі командування Сухопутних військ та керівництва Навчального центру нігерійської армії провела ряд зустрічей та переговорів в Україні.

Військова делегація Нігерії в Україні. Фото: «Укрспецекспорт»

В рамках візиту нігерійські військові відвідали 169-й Навчальний центр «Десна» імені князя Ярослава Мудрого для ознайомлення зі структурою закладу, його матеріально-технічною базою та процесом навчання.

«Вони мали можливість спостерігати за заняттями курсантів «Десни» на тренажерах та симуляторах танків Т-64 і Т-72, динамічних автомобільних тренажерах та мультимедійному симуляторі розрахунків ЗУ-23-2», – йдеться у повідомленні державної компанії.

Танкодром 169-го Навчального центру «Десна». Фото: Фото: «Укрспецекспорт»

Окрім того, іноземній делегації продемонстрували парково-вогневе містечко піхоти та танкодром, на якому українські військовослужбовці відпрацьовували практичні навички.

У державній компанії «Укрспецекспорт» переконані, щодо результативної майбутньої співпраці та розширення військово-технічного співробітництва між країнами.

Зазначимо, що Нігерія стала першим великим замовником БТР-3 українського виробництва – нігерійській армії у 2006-2007 роках були поставлені 47 машин цього типу, а у лютому 2013 року для федеральної поліції Нігерії були відвантажені чотири бронетранспортери БТР-3Е.

Серед поставлених 47 одиниць були 30 лінійних БТР-3УН (з одномісними баштами з 12,7-мм кулеметом НСВТ), шість командно-штабних машин БТР-3УК, чотири броньовані ремонтно-евакуаційні машини БТР-3УР і сім БТР-3Е (озброєних 14,5-мм кулеметами КПВТ).

Бронетранспортери БТР-4 також постачалися до Нігерії. Це було у 2014 році, коли машини «іракського» контракту, від яких відмовився замовник, згодом отримали нового власника.

Останні новини:

Зараз читають