9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Український виробник засобів зв’язку оновлює виробничу базу

На одеському підприємстві «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД», який займається виробництвом засобів зв’язку та комунікації, у 2020 році введено в експлуатацію сучасний лазерний оптоволоконний верстат, призначений для механічної обробки різних матеріалів: вуглецева сталь, нержавіюча сталь, кольоровий метал, оцинкована пластина, метал з покриттям тощо.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Дана установка при обробці матеріалів дає вузький і чистий розріз, точність різу близько 0,01 мм. Інноваційні технології цього обладнання допускають товщину різання до 30 мм, залежно від матеріалу.

Нагадаємо, ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» є українським виробником засобів зв’язку та комунікації. За останні кілька років на озброєння ЗС України прийнято низка нових зразків ОВТ, серед яких командно штабні машини К-1450-03 на базі БМП-1КШ1, К-1450-01 на базі БТР-3, К-1450-02 на базі БТР-4, К-1450 на базі БТР-70КШ, які випускаються підприємством.

Крім того, в січні-лютому 2020 року “Комплекс засобів зв’язку та автоматизації стартового командного пункту “СКП-11” (далі – КЗЗА “СКП-11”), розроблений та виготовлений, “ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД”, пройшов підконтрольну експлуатацію в інтересах Повітряних сил Збройних сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають