9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Український виробник ресор почав випуск протимінного взуття

Харківське підприємство «Український ресорний центр» докорінно змінило профіль своєї діяльності з початком повномасштабної війни рф проти України.

Передає Промисловий Портал з посиланням на Авто Центр.

Директор підприємства Ігор Єфименко з перших днів бойових дій організував на своїх СТО, розташованих у тому числі і на Салтівці, ремонт автомобілів для ЗСУ та Нацполіції. Потім тут перейшли на виробництво захисної амуніції. За лічені місяці було освоєно випуск бронежилетів 4-го та 5-го класів.

А після того, як родич Ігоря, який займається евакуацією автомобілів швидкої допомоги, підірвався на міні, було прийнято рішення випускати протимінне взуття. У результаті було розроблено черевики «Павук». Завдяки унікальній конструкції епіцентр вибуху віддалений від ноги бійця, що уберігає кінцівку від травматичної ампутації. Випробування показали, що черевики добре захищають від протипіхотних мін ПФМ-1 «Пелюсток», ПМН та ПМН-2.

Рятувальники та сапери вже отримали близько трьох сотень пар черевиків «Павук». Сьогодні це єдиний виробник такого взуття в Україні. Одна пара черевиків коштує 15 тис. грн, що у кілька разів дешевше за закордонні аналоги. Щоб збільшити постачання такого взуття для наших захисників підприємство готове розширити виробництво, а тому сьогодні дуже потребує донатів.

Останні новини:

Зараз читають