9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Український ВПК підписав три нові угоди з турецькою компанією Baykar

Українські підприємства підписали три нові угоди з турецькою компанією “Baykar”.

Про це передає Промисловий Портал, з посиланням на повідомлення Міністра стратегічної промисловості Олександра Камишіна.

“Вчора відпрацював день в Туреччині на міжнародній виставці авіаційної техніки “Teknofest 2023”. Багато зустрічей, одна мета — пошук шляхів посилення українського ОПК”, – написав міністр.

Повідомляється, що було досягнуто три нові угоди з турецьким виробником Baykar для українських виробників.

blank
Українські підприємства оборонно-промислового комплексу підписали три нові угоди з компанією Baykar, квітень 2023 Фото: Олександр Камишін

Деталі міністр не уточнив, але запевнив, що ці контракти дають нашій країні експортну виручку і зброю нового покоління.

Оскільки “Baykar” є виробником безпілотників, то скоріше за все йде мова про постачання певних комплектуючих до них та постачання самих БПЛА до України.

На початку лютого повідомлялося, що вже визначили місце розташування Центру обслуговування комплексів Bayraktar в Україні.

У центрі буде проходити обслуговування, ремонт та модернізація техніки. Там же навчатимуть персонал, який пов’язаний з експлуатацією безпілотників компанії Baykar.

Уряд України передбачає, що завод з виробництва турецьких БПЛА в Україні буде запущений у 2025 році. Тоді ж відбудеться перший масовий випуск продукції. Запланована загальна сума інвестицій на будівництво заводу та центру для обслуговування, ремонту та модернізації БПЛА складе 95,5 млн доларів і буде розподілена на 10 років.

Останні новини:

Зараз читають