9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Український радар 90К6Е готують для іноземного замовника

Мобільний 3D радіолокатор кругового огляду 90К6 доопрацюють для Збройних Сил України, вже визначена робоча назва дослідно-конструкторської роботи.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Радіолокатор 90К6Е виготовлений в експортному варіанті на сьогодні проходить підготовку під вимоги потенційного замовника – однієї з країн Близького Сходу.

«Станція виготовлена в експортному варіанті і зараз проходить підготовку під вимоги потенційного замовника, який робить акцент не стільки на дальність виявлення цілей і на роботу з винищувальною авіацією, скільки на можливість задіяння по малорозмірним цілям з малою ефективною поверхнею розсіювання. Станція готується для однієї з країн Близького Сходу. Заводські випробування радар вже пройшов. Поки що проводяться всі підготовчі роботи, і ми розраховуємо, що в кінці квітня 2020, якщо не буде змін в обстановці через COVID-19, провести випробування на опромінення/розрізнення для інозамовника. Після цього, відкривається дорога на укладення контракту» – зазначив директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко.

Крім того, директор КП «НВК «Іскра» розповів, що станція також розглядається в інтересах МО України, однак потребує певних змін під потреби саме вітчизняних військових. Наразі є технічне завдання на доопрацювання даного виробу для Збройних сил України. Вже визначена робоча назва дослідно-конструкторської роботи.

Нагадаємо, станція 90К6Е вперше була презентована КП «Науково-виробничий комплекс «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках Міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2019». Це мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем, який призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах. Радар розроблений для використання в зенітних ракетних військах, як засіб видачі цілевказівок, а також як інформаційна ланка в підрозділах військово-повітряних сил і протиповітряної оборони.

Максимальні межі роботи радіолокатора за дальністю складають 500 км. Кількість одночасно супроводжуваних цілей – становить більше 500. Час розгортання 15-20 хвлн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають