9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Травня, 2022

Український БТР-3ДА проходить державні випробування

Український бронетранспортер БТР-3ДА розпочав проходити державні випробування для можливості подальшого прийняття на озброєння.

Про це розповів директор ДП «Київський бронетанковий завод» Володимир Синявський в інтерв’ю АрміяInform, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Бронетранспортер БТР-3ДА виробляється на бронетанковому заводі у Києві і є подальшим розвитком бронетранспортеру БТР-3Е. Створенню нової модифікації БТР-3 передував досвіді його експлуатації в умовах бойових дій на Донбасі.

blank

Бронетранспортер БТР-3Е прийнятий на забезпечення Збройних Сил України у 2015 році, але в ході його експлуатації у військах було виявлено та озвучено заводу-виробнику ряд зауважень, загалом понад 700.

Для усунення усіх зауважень та відповідних доопрацювань змінили комплектацію бойової машини та додали нові системи за побажаннями українських військовослужбовців.

Нова версія бронетранспортеру БТР-3 отримала новий двигун, трансмісію, допоміжну енергетичну установку, модернізований бойовий модуль тощо.

blank

Наразі у підрозділах Збройних сил України вже експлуатується певна кількість БТР-3ДА, проте для можливості прийняття бойової техніки на озброєння необхідно успішно пройти комплекс державних випробувань.

Ці заходи включають різні етапи з випробуванням та перевіркою ходових, вогневих, маневрених, ергономічних та інших характеристик.

ДжерелоМілітарний

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають