9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Український БТР-3 знищує російських окупантів на Запоріжжі (відео зсередини)

Бійці Сил оборони України показали зсередини роботу українського бронетранспортера БТР-3 по російським позиціям на Запорізькому напрямку.

Відео опублікували у телеграм каналі KARYMAT, повідомляє Промисловий Портал.

На кадрах можна побачити стрільбу з гармати ЗТМ-1 українського бойового модуля БМ-3М «Штурм».

БТР-3 – український бронетранспортер із колісною формулою 8×8, який розроблений у Харківському конструкторському бюро машинобудування ім. Морозова. Він активно застосовується під час російсько-української війни.

blank
БТР-3ДА

Найпоширенішими у Силах оборони України модифікаціями є БТР-3Е та розроблений з урахуванням досвіду АТО БТР-3ДА. Обидва варіанти оснащені українським бойовим модулем БМ-3М «Штурм». Також існують спеціальні модифікації, як от медичний транспорт, чи самохідний міномет.

БМ-3М «Штурм» оснащується автоматичною гарматою калібру 30-мм ЗТМ-1, яка є українським локалізованим варіантом радянської гармати 2А72, що зараз встановлюється на російську техніку, як от БМП-3 та БТР-82А.

blank

Також на модулі встановлені 7,62-мм кулемет КТ-7,62, 30-мм автоматичний гранатомет КБА-117 і комплекс керованого озброєння «Бар’єр» з чотирма ракетами, які мають бронепробиття за динамічним захистом не менше 800 мм.

Останні новини:

Зараз читають