9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Український Айленд провів навчальні артилерійські стрільби у Чорному Морі

Патрульний катер національного флоту «Старобільськ» здійснив вихід в море з відпрацюванням низки навчально-бойових завдань, серед яких виконання артилерійських стрільб. Метою заходу було відпрацювання навичок артилерійського розрахунку катеру.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу ВМС України.

“Особовий склад успішно виконав поставленні завдання із практичних артилерійських вправ та показав високий рівень набутих вмінь”, — зазначив командир патрульного катеру ВМС ЗС України «Старобільськ» старший лейтенант Павло Гладченко.

Окрім артилерійських бойових вправ, екіпажем було проведено низку навчань, відповідно до експериментального курсу підготовки катерів типу Айленд. В тому числі тренування з боротьби за живучість, та відпрацювання дій з порятунку людини, що зазнала лиха.

Зазначимо, на катери Айленд встановлені 25-мм автоматичні гармати (автомат М-110), які використовуються у спарених артустановках 2М-3М.

Артустановка 2М-3М має два автомати М-110, але на катери встановили один – на лафети від американських артилерійських установок Mk.38, що були демонтовані у США. Скорострільність установки – близько 300 пострілів на хвилину, початкова швидкість снаряда вагою 0,281 кг – 890 м/сек. Максимальна дальність стрільби 3000 метрів. Розрахунок – дві особи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають