9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Українсько-британська компанія Stiletto Systems представила кулі, здатні пробивати броньовані машини

Українсько-британська компанія Stiletto Systems Ltd. розкрила подробиці нової кулі BS-13 для Defence Blog. А також оновлення боєприпасів для снайперських та штурмових гвинтівок.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Нова серія боєприпасів від Stiletto Systems призначена для підтримки операцій тактичного рівня на полі бою. Нові боєприпаси передбачають пробиття усіх сучасних бронежилетів та легких броньованих машин включаючи бойові машини піхоти.

BS-13 – це спеціальна бронебійна куля, калібру 7.62 мм, для далекобійної снайперської гвинтівки STL-016, яка також розроблена компанією Stiletto. Куля здатна пробивати бронепластини 20 мм товщиною на відстані до 450 метрів.

Українські військові з фахівцями зі “Stiletto Systems” провели балістичні випробування нового типу боєприпасів для стрілецької зброї, щоб підтвердити точність заявлених технічних характеристик.

Метою повномасштабного балістичного випробування була порівняльна оцінка пробивної спроможності сучасних куль, розроблених компанією Stiletto Systems під час стрільби по фронтальним елементам бойових машин піхоти (БМП).

Відстань від зброї до броньованих мішеней становила 220 метрів. Згідно з повідомленням військовослужбовців, патрон BS-13 7,62х51 мм, виконаний Stiletto Systems на відстані 220 метрів і при куті нахилу 0° пробив пластини броньованої сталі «ARMSTAL 500» товщиною 20,5 мм.

Балтістичне випробування підтвердило, що розробка Stiletto Systems Ltd. може зупинити бронетранспортери включаючи бойові машини піхоти на відстані до 450 метрів.

Сьогодні компанія Stiletto Systems працює над планами організації виробництва нових боєприпасів в Україні. Нове оборонне підприємство буде працювати відповідно до стандартів НАТО та виробляти боєприпаси радянського калібру.

Ще кілька компаній беруть участь у тендері на будівництво заводу боєприпасів в Україні. Компанія відкрита для спілкування з іншими підприємствами!

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають