9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Липня, 2022

Український БТР “Фантом 2” викликав інтерес на виставці зброї в Абу-Дабі

На виставці озброєння безпілотних систем українська розробка «Фантом 2» зацікавила делегації багатьох країн Близького Сходу і Північної Африки.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Телеграф.

На нещодавній в Абу-Дабі виставці озброєння безпілотних систем Unmanned System Exhibition (UMEX) український «Фантом 2» викликав великий інтерес. Машину високо оцінили посадові особи з ОАЕ, Кувейту, Саудівської Аравії і багатьох країн Північної Африки

«Фантом 2» з колісною формулою 8х8 відноситься до наземних безпілотних транспортних засобів – Unmanned Ground Vehicle (UGV). Він був розроблений фахівцями ДК «Укроборонпром» і є вдосконаленою версією тактичного багатоцільового транспортного засобу Фантом (6х6) – для розвідки, спостереження, вогневої підтримки за допомогою кулеметів і протитанкових ракет.

На виставці було продемонстровано обидва варіанти – 6х6 і 8х8.

“Фантом 2” є унікальним безпілотним колісним модульним комплексом з можливістю створення цілого сімейства транспортних засобів на основі платформи включаючи безпілотну бойову машину, безпілотний наземний транспортний засіб для евакуації поранених на носилках. А також – комплексу аналітики/спостереження/розвідки/радіоелектронної війни.

Загальна вага транспортного засобу становить 2600 кг. На ньому можна змонтувати різні типи зброї (кулемет, гранатомет, протитанкові ракети і т.д.) та додаткові модулі.

Транспортний засіб вже є з 80-мм ракетною системою залпового вогню з дистанційним управлінням, а також з дистанційно керованою 23-мм автоматичною гарматою. Український UGV керує оператор з безпечного радіоканалу з максимальним діапазоном 10 км або по волоконно-оптичному кабелю – до 5 км.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають