9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

Українське військо замовило вітчизняні швидкісні безпілотники АCS-3

 • Повітряні сили України отримають від ТОВ «Авіаційна виробнича компанія «Скаетон» безпілотники АCS-3.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Про це повідомив на прес-конференції в «Укрінформі» директор компанії Микола Топтун.

  «Новий безпілотний комплекс був замовлений Збройними силами України за державним оборонним замовленням. Розроблявся він три роки та пройшов випробування у 2016-2018 роках. Комплекс буде переданий в липні — значно раніше визначеного терміну», – сказав Топтун.

  Він зазначив, що, з огляду на свої технічні можливості, тактичний безпілотний комплекс АCS-3 надасть українським військовим можливість здійснювати розвідку на якісно іншому рівні. В ході одного польоту безпілотник вагою 21 кг здатний подолати відстань 2500 км, перебувати в повітрі він може до доби. Крейсерська швидкість – 120 км на годину, максимальна швидкість – 160 км.

  У своєму класі швидкості — це найшвидший БПЛА, якому немає аналогів у світі, сказав заступник директора з комерційних питань компанії «Скаетон» Роман Княженко. Він зазначив, що у світі є тільки п’ять компаній-виробників, продукція яких має схожі характеристики. Однак за критерієм «ефективність-вартість» конкурентів у комплексу АCS-3 немає. Він висловив надію, що, «наші пташки незабаром будуть літати по всьому світу». У цьому контексті фахівець повідомив, що представництва компанії вже відкриті в Канаді та ОАЕ.

  Менеджер по роботі з клієнтами ТОВ «Авіаційна виробнича компанія «Скаетон» Юлія Тарасенко зазначила, що надалі є плани збільшити тривалість польоту БПЛА з 24 годин до 32. Крім того, комплекс гарантовано зберігає техніку, зокрема, камери спостереження після зйомок ховаються всередину безпілотника. Для БПЛА не потрібно особливої ​​поверхні для запуску і посадки. Для розпакування і запуску потрібно два оператори й 15 хвилин. Всі ці фактори зацікавили іноземних партнерів, які мають намір придбати комплекс для моніторингу екологічної обстановки.

  Учасники прес-конференції не назвали суму контракту з Повітряними Силами, посилаючись на державну таємницю. Водночас відзначили, що комплексами зацікавилися Військово-Морські Сили України та прикордонники.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Арабська компанія інвестує $1,5 мільйонів у виробництво органічних добрив на Житомирщині

  Арабська компанія «AAZ TRADING CO» планує інвестувати $1,5 мільйонів у виробництво органічного добрива із бурого вугілля. 

  Влітку аеропорт “Ужгород” відновить обслуговування регулярних рейсів

  Починаючи з 1 червня, повинен відновити обслуговування регулярних рейсів аеропорт Ужгород. Рейси за маршрутом Київ - Ужгород...

  «Івченко-Прогрес» розробляє новий двигун для реактивних літаків

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» з Запоріжжя працює над новим двигуном для реактивних навчальних та навчально-бойових літаків.

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».