9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Українські військові показали зсередини роботу унікального бронетранспортера БТР-4МВ1 (відео)

Українські військові показали як виглядає з позиції командира унікальний український бронетранспортер БТР-4МВ1.

Відео було опубліковано у соцмережі TikTok, передає Національний Промисловий Портал.

Відео зсередини БТР-4МВ1. Автор:@chuvpylo

На відео можна побачити місця командира та водія машини. У цій модифікації БТР-4 відсутнє лобове скло, а для екіпажу була встановлена система кругового огляду на 360° зі встановленими по периметру машини камерами. Екрани виводу інформації з них і можна побачити на відео.

БТР-4МВ1 – це модифікація вітчизняного повнопривідного восьмиколісного бронетранспортера БТР-4, розроблена у Харківському конструкторському бюро з машинобудування.

БТР-4МВ1 Фото: Владислав Христофоров
БТР-4МВ1 Фото: Владислав Христофоров

Бронетранспортер призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та їхньої вогневої підтримки у бою. Також його можна використати як базову машину для морської піхоти та підрозділів швидкого реагування.

blank
Український бронетранспортер БТР-4МВ1 у Перу. Листопад 2021

У порівнянні з базовою модифікацією бронемашина зазнала таких змін: нова форма корпусу в носовій частині, відсутнє бронескло та бічні двері, посадка водія та командира здійснюється через окремі люки.

blank
БТР-4МВ1 в місті Ізюм. Фото: ukrain1an ✙ news

З початку активного повномасштабного вторгнення БТР-4МВ1 активно застосовується українськими військовими, в тому числі під час контрнаступу на Харківщині.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають