9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Українські розробники створили наземний дрон для бойових дій та агросектору

Розробники української компанії Temerland представили універсальну безпілотну роботизовану платформу “Скорпіон 2”.

Використання електротяги замість пального сприятиме економічно раціональному використанню платформи фермерськими господарствами, передає Промисловий Портал з посиланням на agronews.ua.

За словами команди Temerland, робота можна використовувати в оборонному та цивільному секторах для розмінування, пожежогасіння або у сільськогосподарській сфері.

“Скорпіон 2” оснащений ліфтами для чотирьох роботів-сателітів. Сателіти здійснюють функції моніторингу та репітера (підсилення сигналу) — все для збільшення дальності зв’язку між оператором та материнською безпілотною роботизованою платформою.

Ліфти для сателітів кріпляться на задній частині платформи та виконують функції опускання та підйому сателітів із платформи на поверхню землі. Вони керуються дистанційно із переносного командного пульта управління.

“Скорпіон 2” — це:

  • “роботоносець” для роботів-сателітів;
  • точка базування для літальних апаратів;
  • платформа для встановлення автоматичної турелі;
  • трактор для обробки сільськогосподарських угідь.

Якщо у воєнний час платформа слугуватиме багатофункціональним засобом вогневої підтримки та розвідки рівня “рота/батальйон”, то у мирний час робот буде незамінним для обробки невеликих полів та важкодоступних ділянок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають