9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 20 Травня, 2022

Українські БТР-4 вперше залучать до міжнародних навчань у Німеччині (відео)

У понеділок, 29 листопада, до Об’єднаного багатонаціонального центру з підготовки підрозділів, що у Німеччині, прибула зведена механізована рота 92-ї бригади імені кошового отамана Івана Сірка для участі в багатонаціональних навчаннях Combined Resolve 16.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Вперше Збройні Сили України в цих маневрах будуть представлені підрозділом, озброєним новітніми зразками бронетехніки вітчизняного виробництва ˗ БТР-4Е, БРЕМ-4РМ та санітарно-евакуаційною машиною БММ.

Українські піхотинці діятимуть у складі американського батальйону сил BLUFOR.

Також наші офіцери увійдуть до секцій розвідки, планування та логістики штабу цього батальйону, – повідомили подробиці залучення української сторони до навчань.

В Combined Resolve 16 братиме участь підрозділ від Сил спеціальних операцій ЗС України.

Передбачено відпрацювання планування та управління багатонаціональними підрозділами під час пересування, розгортання в передбойові та бойові порядки, ведення оборонних і наступальних дій вдень та вночі.

blank
Українські БТР-4 зі складу 92-ї механізованої бригади у Німеччині Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Минулого року до Combined Resolve залучалися підрозділи 28 окремої механізованої бригади, що прибули до Німеччині на своїй штатній техніці – бойових машинах піхоти БМП-2 та разом з підрозділом Сил спеціальних операцій ЗСУ діяли в складі сил BLUFOR.

Додатково український взвод позначення дій противника від Міжнародного центру миротворчості та безпеки на БМП-1 діятиме у складі американського батальйону OPFOR.

Метою багатонаціональних навчань Combined Resolve є практичні тренування та виконання завдань в багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають