9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Українське військо випробовує новий мобільний пункт управління (фото)

У Збройних силах України проходить випробування машини штабної з причепом штабним для визначення відповідності характеристик, заявлених виробником.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Випробування проводять фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Основним призначенням нового зразка є забезпечення цілодобової роботи та відпочинку оперативного складу пунктів управління за будь-яких погодних умов, незалежно від пори року та часу доби, за відсутності або руйнування інфраструктури життєзабезпечення.

Структурно зразок складається з двох однотипних модулів: машина штабна, причіп штабний, які можуть розміщуватися на автомобільному шасі та на ґрунті.

blank
У ЗСУ проходить випробування машини штабної з причепом штабним для визначення відповідності характеристик, заявлених виробником. Машина штабна з причепом штабним у середині. Жовтень 2020. Фото: МО України

Транспортна база, на яку передбачено встановлення модулів, дозволяє здійснювати переміщення як дорогами з різноманітним покриттям, так і бездоріжжям, що забезпечує високу прохідність та маневреність рухомих пунктів управління.

Машина штабна містить 8 робочих місць оперативного складу пункту управління, обладнаних лінією локальної обчислювальної мережі з можливістю підключення ліній телефонного зв’язку різних типів.

Причіп штабний обладнано місцями відпочинку на 8 осіб та елементами санітарно-побутової системи.

Обидва модулі укомплектовані підсистемами електроживлення, обігріву, освітлення, кондиціонування та вентиляції, а також фільтровентиляційними агрегатами для забезпечення захисту особового складу від негативного впливу навколишнього середовища.

blank
У ЗСУ випробовують мобільний пункт управління. Машина штабна з причепом штабним. Жовтень 2020. Фото: МО України

Зазначається, що рішення щодо можливості допуску дослідного зразка до експлуатації у Збройних Силах України буде прийматися за результатами проведення випробувань.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають