9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 19 Лютого, 2024

Українське підприємство виготовляє ПТ-САУ на базі МТ-ЛБ та гармати “Рапіра” (відео)

На українському підприємстві розробили та виготовляють унікальну протитанкову самохідну артилерійську установку для ЗСУ.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу Укртрансгазу, яка виклала відео з випробувань машини.

Одне із сервісних підприємств Укртрансгазу (оператора газосховищ України) представило самохідну артилерійську установку, яка виготовлена з трофейного бронетранспортера МТ-ЛБ та протитанкової гармати “Рапіра” калібром 100 мм.

ПТ-САУ на базі МТ-ЛБ та протитанкової гармати “Рапіра”. Фото: Укртрансгаз

Повідомляється, що запит на виготовлення такої установки подали військові загону ТрО. Ідею поєднати бронетранспортер та гармату в імпровізовану САУ запозичили у миколаївських військових, котрі у серпні виготовили та успішно випробували в бою першу таку установку. Тож вирішили і для власних потреб “удосконалити” трофейний російський МТ-ЛБ українською Рапірою.

Протягом двох тижнів команда з шести спеціалістів втілювали цю ідею у життя. На підприємстві додають, що завдяки співпраці із фахівцями профільного університету вдалося змінити кут стрільби гармати і тим самим збільшити дальність пострілів на 2-3 км.

Наразі самохідна артилерійська установка уже готова до роботи, успішно пройшла випробування на полігоні та дуже скоро відправиться на фронт неподалік російського кордону.

На підприємстві ж зараз готуються до виготовлення щонайменше ще двох таких САУ.

Останні новини:

Зараз читають