9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Українське підприємство на замовлення НАТО розробило прилад авіаційної розвідки

НАТО замовило у Науково-виробничого приватного підприємства «Спаринг-Віст Центр», яке входить до складу «Ліги оборонних підприємств України», партію новітніх приладів авіаційної розвідки SVG-3.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Прилад українському приватному підприємству (працює під торговою маркою ТМ «Екотест») Альянс замовив через світову фірму Bruker Corporation (львів’яни є ексклюзивним дистриб’ютором цього виробника в Україні). НВК «Спаринг-Віст Центр» повністю виготовило цей прилад за свої обігові кошти, а сертифікацію приладу було здійснено в Німеччині за стандартами НАТО.

За словами очільника підприємства, на сьогодні вже вироблено та закуплено понад 120 приладів.

«Цей прилад має код НАТО, і я вважаю, що це чи не єдиний випадок в Україні, коли маленьке українське підприємство щось зробило на замовлення НАТО і їм це сподобалося», – відзначив Ростислав Смук.

Нагадаємо, «Спаринг-Віст Центр» має понад 30 власних виробів (здебільше засобів і систем радіаційного контролю), що постачаюся у понад 80 країн світу. 24 вересня ц.р. відбулась презентація ТМ «Екотест» та її потужностей у штаб-квартирі Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA) в Люксембурзі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають