9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Українська приватна компанія розробляє нову бойову машину піхоти

Українська приватна компанія “Корт” розробляє нову бойову машину піхоти

Про це заявив президент Асоціації виробників озброєння та військової техніки України Вадим Кодачигов під час круглого столу в Києві. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence-Blog

Нова концепція бойової машини піхоти (БМП) називається ТУР на базі багатоцільового бронетранспортеру МТ-ЛБ. БМП ТУР  легка броньована машина, яка пропонує значущі покращення у броньованих машинах серії МТ-ЛБ.

БМП ТУР буде мати екіпаж з трьох осіб (командир, навідник та водій) та восьми чоловік десанту. БМП буде забезпечувати захищене перевезення та мобільність застосування. Броня цієї бойової машини забезпечує захист проти осколків,  стрілецької зброї та артилерійських снарядів.

Екіпаж, водій, командир та навідник сідають у відсік у передній частині транспортного засобу, а двигун буде за ними. Виходити будуть через двері в задній частині БМП.

БМП ТУР також може бути оснащений сучасною баштою з 30-мм автоматичними гарматами та протитанковими ракетами, що забезпечує підвищений рівень бойової міці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають