Українська поліція перейде на автоматичну зброю яка відповідає стандартам НАТО

9327
Heckler & Koch MP5 Фото: mp5.gunmag.com.ua
 • Національна поліція України збирається найближчим часом перейти на зброю за стандартами НАТО. Про це заявив Голова Нацполіції Сергій Князєв під час навчань підрозділів МВС України. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Департамент комунікації Національної поліції

  За словами Князєва, керівництво МВС розглядає можливість забезпечення поліціянтів сучасними зразками зброї зупиняючої дії. Зокрема, розглядається можливість використання у перспективі сучасної зброї стандартів НАТО – пістолета-кулемета німецького виробництва Heckler & Koch MP5.

  «Ми маємо бажання придбати і перевести всю поліцію на автомати МП5», – зазначив Сергій Князєв.

  Він також додав, що до кінця цього року спецпідрозділ поліції КОРД отримає необхідну кількість гвинтівок, що відповідають стандартам НАТО.

  Головний поліціянт України торкнувся й теми щодо ситуації по забезпеченню працівників одностроєм та захисною амуніцією. Він повідомив, що на даний час зимовий одяг вже закуплено. Також триває процес забезпечення поліціянтів захисною амуніцією.

  Крім того, глава Нацполіції зазначив, що відомство забезпечує підрозділи превенції на місцях службовим транспортом та одностроєм. У першу чергу, забезпечуватимуть підрозділи, які несуть службу у сільській місцевості.


  Про допомогу проекту