9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Українська компанія випустила регульовані приклади до Автомата Калашникова (фото)

Українська компанія «Крук», яка спеціалізується на аксесуарах до зброї радянських зразків, випустила сучасний алюмінієвий приклад до Автомата Калашникова.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Приклад CRC 5002 сумісний як зі штампованими, так і фрезерованими ствольними коробками. Основні компоненти прикладу виготовлені з алюмінію та мають покриття Cerakote трьох кольорів на вибір: Armor Black (чорний), OD Green (зелений) та Coyote Tan (коричневий). Затильник та гребінь виготовлені з полімеру.

Приклад доступний у двох конфігураціях: складаний в ліву сторону та фіксований. При вазі 391 г, складана версія всього на 65 г важча за стандартний приклад до АК-74. Складана версія дещо важча – 510 г.

Загальна довжина прикладу регулюється в межах 175-220 мм. Гребінь має 4 регулювання нахилу з максимальним значенням 20 мм. Висота затильника також регулюється з максимальним відхиленням 30 мм від центрального положення. Приклад сумісний зі стандартними QD антабками від АК.

blank

Продає їх компанія за ціною $236 та $286 за фіксований та регульований приклади відповідно. Наразі доступні лише версії для штампованих ствольних коробок, проте згодом з’являться і для фрезерованих.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають