9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Українська компанія спроєктувала та виготовила партію спецманиш для розгону заворушень (фото)

Українська компанія Tital спроєктувала, виготовила та поставила іноземному замовнику (В’єтнам) партію спеціальних машин для контролю над вуличними заворушеннями – так званих Retriever Barricade.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

«Кожен має право на свободу мирних зібрань та на свободу об’єднання з іншими… Реалізація цих прав не підлягає ніяким обмеженням, крім тих, які передбачені законом і необхідні в демократичному суспільстві в інтересах національної безпеки і громадського порядку, з ціллю попередження заворушень і злочинів…» (Європейська конвенція з прав людини). Саме для виконання державою цих функцій призначені ці спецавтомобілі – для оперативного перекриття вулиць та контролю над масовими заворушеннями.

Спецмашина – це вантажівка-водомет із розсувними ґратчастими екранами-загородженнями та 12 поліціянтами у повному спорядженні у фургоні.

Спеціальні автомобілі серії “Retriever Barricade”

Відео з випробувань спеціальних автомобілів серії “Retriever Barricade”

Опубліковано Компанія Тітал Пʼятниця, 7 лютого 2020 р.

Характеристики: екіпаж – 2 в кабіні та 10-12 осіб зі спорядженням у фургоні. Водяна гармата на даху з продуктивністю 20÷40 л/сек, насос 2000÷3000 л/хв, 4÷10 тон води в залежності від шасі. Баки на 100 л для піноутворювача, барвника та рідини подразнюючої дії.

Раніше ми повідомляли, що до експлуатації у Збройних силах допущено композитну автоцистерну, що спроєктована та виготовляється компанією “Tital”.

Останні новини:

Зараз читають