9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Українська компанія “Скаетон” готується до виходу на ринок Європи з безпілотником ACS-3M

Компанія “Скаетон” готується до виходу на ринок Європи з власним безпілотником ACS-3M. Про це Defense Express розповів комерційний директор ТОВ “Авіаційна виробнича компанія “Скаетон” Роман Княженко, передає Національний Промисловий Портал.

Як стверджує комерційний директор компанії, для того, щоб мати можливість брати участь у тендерах в країнах Європи, необхідно пройти низку етапів сертифікації – власне літального апарату, систем зв’язку та інших систем, після чого можна буде проводити реальні випробування.

“Ми зацікавлені у тому, щоб вийти на ринок Європи, тому наразі проходимо сертифікацію нашого безпілотного комплексу. Це досить дорого, довго, але це того варте. Тому що в Європі наразі шалений, просто якийсь фантастичний попит на системи, які можуть довго літати та закривати великі території”, – зазначає Княженко.

Водночас основними клієнтами компанії “Скаетон” за кордоном наразі є країни Близького Сходу, Африки та Азії.

Безпілотник ACS-3M від компанії “Скаетон” здатен ефективно виконувати бойові задачі в умовах дії ворожих засобів радіоелектронної боротьби, а також “не боїться” ворожих ПЗРК та таких систем, як ЗРК “Бук” чи С-300.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають