9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Українська компанія розробила малогабаритну тактичну систему радіорозвідки

«Науковий Виробничий Центр «Інфозахист» розробив модернізовану малогабаритну тактичну систему радіорозвідки «Пластун-РП-3000»

Модель є продовженням більш раннього пристрою «Пластун РП-525», який вже має досвід застосування під час бойових дій на Донбасі. Система призначена для пеленгування систем зв’язку противника, автоматизованого швидкісного радіомоніторингу, обробки та реєстрації даних перехоплення. Розробку буде представлено на виставці «Зброя та Безпека – 2018».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence Express

Cистема обмінюється даними в режимі реального часу для узгодження інформації про розташування джерел радіовипромінювання та їх характеристиками для формування єдиного розвідувального поля. Вона здатна визначати місцеперебування станцій зв’язку з ППРЧ (військові радіостанції російського виробництва – P-187 “Азарт”, Р-392 “Арахіс”) та координати станції РЕБ.

Система є ультра-мобільною, може переноситися й встановлюватися простими бійцями, не потребує багато місця для розгортання та має простий інтерфейс з touchscreen екранами. На відміну від попередньої моделі, «РП-3000» має зменшенний час розгортання та меншу кількості блоків та роз’ємів. Також було збільшено час автономної роботи та діапазон роботи станції та додано декілька нових режимів роботи.

 

Крім того «Пластун-РП-3000» може фіксувати цифрові канали керування та передачі інформації, місцеперебування літальних апаратів і БПЛА, виявляє способи передачі даних контрбатарейних засобів та ін.

З новою розробкою НВЦ «Інфозахист» можна буде ознайомитися на XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека -2018», що з 9 по 12 жовтня 2018 року пройде в Міжнародному виставковому центрі в Києві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають