9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Українська компанія запропонувала Трампу броньований захисний костюм

blank

У США розгорівся черговий скандал пов’язаний з новим Дональдом Трампом: Секретна служба США проводить внутрішнє розслідування в зв’язку з відмовою однієї із співробітниць захищати президента Дональда Трампа в разі замаху на нього, передає CNN.

Агент Керрі О’Грейді кілька місяців тому написала в Facebook, що не збирається закривати Трампа від куль. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Війсковий Інформатор.

У свою чергу українська компанія запропонувала свій варіант вирішення даної проблеми. Компанія «Українська броня» може виготовити спеціальний броньований захисний костюм, здатний забезпечити захист президента США при можливий напад на нього.

blank

Сама компанія є досить молодою, але вже змогла створити і налагодити виробництво нової унікальної продукції: лінійку бронежилетів, кулезахисні шоломи, керамічні та легкі пресовані бронеплити, і інші системи захисту.

Відмінною особливістю продукції від компанії «Українська броня» є симбіозом світових технологій і досвіду, отриманого в результаті активних бойових дій на сході України. Зараз конструкторський відділ компанії активно реагує на всі зауваження і пропозиції з боку військових і сил спеціального призначення, які в реальних умовах виконують свої завдання в бронежилетах і бронекасках виробництва «Українська броня».

blank

Продукція компанії – це поєднання великого досвіду зарубіжних виробників з українськими реаліями. Всі зразки випробовуються в балістичному науковому центрі з дотриманням необхідних умов ДСТУ, включаючи вимірювання швидкості куль. Перед запуском нового продукту, крім стандартних балістичних випробувань, проводяться випробування на комфорт носіння, згідно з якими вироби постійно удосконалюються.

Останні новини:

Зараз читають