9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Українська компанія EVEREST розробила бортову інформаційну систему управління боєм

Вітчизняні фахівці з компанії Everest створили для українських танкістів сучасну інформаційну систему управління боєм Hermes-C2. Про це повідомив, голова департаменту оборонних технологій Everest – Дмитро Люлін.

Повідомляється, що нова система Hermes-C2 (Command and Control), може бути встановлена на будь-який український танк. Завдяки додатковому обладнанню, вона здатна інтегруватися з передовими системами зв’язку виробництва турецької Aselsan або американської Harris. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “Defence Express

«Ми вивчаємо потреби військових, аналізуємо події в ООС, що дозволяє нам ефективно реалізувати рішення для нашої армії. Система Hermes-C2 надасть українським танкістам можливість швидко реагувати на загрози та суттєво підвищить ефективність використання бронетанкової техніки Збройними Силами України», – підкреслив Дмитро Люлін

Hermes-C2 здатна забезпечити членів бойового підрозділу повним обсягом інформації про кожну бойову машину, яка входить до нього. Вона здатна збирати дані про технічний стан танка і стан його екіпажу, про наявність боєкомплекту або палива. Танкісти здатні бачити своє місцеперебування в режимі «онлайн», завдяки даним GPS. Крім того, прилад дає доступ екіпажам й до більш докладної картографічної інформації, що дозволяє прокласти для кожного танка свій маршрут руху, в залежності від тактичних обставин. При цьому, всі члени бойової групи, оснащеної Hermes-C2, будуть його бачити. Передача інформації, команд і повідомлень здійснюється в зашифрованому цифровому вигляді з функцією підтвердження, що робить практично неможливим перехоплення і використання таких даних ворогом.

Представники Everest повідомляють, що вони продовжують роботи над вдосконаленням Hermes-C2 і подальшим поліпшенням її програмного забезпечення. Варто зазначити, що компанія є партнером компаній Aselsan і Harris в Україні, що надає їй істотну допомогу в правильній інтеграції своєї системи в комплекси зв’язку цих компаній.

Останні новини:

Зараз читають