9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Українська компанія Archer розробила вдосконалений приціл для танків Т-64

Українська компанія Archer розробила вдосконалену версію компактного прицілу навідника для основних бойових танків.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Було розроблено мультисенсорну електрооптичну прицільну систему, оснащену охолоджувальною тепловізійною матрицею, повідомили в Defence Blog посилаючись на інформацію, що надана компанією.

“Використання новітньої сучасної технології дозволяє надати значно вищу продуктивність у більш компактному об’ємі, ніж застосування не охолоджувальних систем”, – йдеться у повідомленні.

Компактний та легкий приціл навідника основного бойового танка забезпечує своєчасне отримання інформації про навколишню ситуацію вдень та вночі, визначення цілей та ефективне розпізнавання броньованих машин на відстань понад 3,5 км.

blank
Приціл навідника основного бойового танка компанії Archer. Зображення: Defence Blog/Archer

Приціл Archer дає навідникам більшу дальність виявлення для ідентифікації та прицілювання, а також гарний огляд у ситуаціях обмеженої видимості.

На сьогодні Archer успішно завершила визначальні випробування покращеного прицілу навідника для танка Т-64 та очікує на контракт з постачання його до Збройних Сил України.

blank
Відремонтований та модернізований танк Т-64 Фото: ДК «Укроборонпром»

Модернізований танк Т-64 зразка 2017 року отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини та ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу «ударне ядро».

Під час модернізації у бойову машину інтегрується сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Вони встановлюються на штатні кріплення та підключаються до електричної мережі танку без її змін, що дозволяє значно зменшити час та витрати для їх інтеграції у системи бойової машини.

blank
Відновлені та модернізовані Т-64 від ЛБТЗ. Фото: Укроборонпром

У прицільний комплекс навідника інтегрований тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

На танки встановлюються цифрові радіостанції «Либідь К-2РБ» (ліцензійна «Моторола»), які забезпечують надійний захищений від перешкод та перехоплення зв‘язок на дистанції до 70 км.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають