9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Листопада, 2023

«Українська бронетехніка» відвантажила чергову партію 122-мм пострілів для ЗСУ (фото)

Компанія «Українська бронетехніка» спільно із західними оборонними компаніями продовжує виробляти боєприпаси радянських калібрів для українського війська.

Передає Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу виробника.

Сьогодні тисячі нових дефіцитних 122-мм осколково-фугасних артилерійських пострілів із повним зарядом було доставлено ЗСУ.

blank
Фото: пресслужба компанії “Українська бронетехніка”

Українська компанія у кооперації з декількома країнами НАТО продовжує постачати боєприпаси, які вкрай необхідні для підтримки українського Контрнаступу та звільнення наших територій, зазначають в УБ.

«Роль артилерії в нинішній війні складно переоцінити. Тому можливість виготовляти та постачати артилерійські боєприпаси для нас у пріоритеті. Наша компанія працює над збільшенням щомісячних обсягів виробництва артилерійських боєприпасів. В найближчих планах, – наростити кількість 122-мм пострілів в рази», – розповів генеральний директор ТОВ «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас.

blank
Фото: пресслужба компанії “Українська бронетехніка”
blank
Фото: пресслужба компанії “Українська бронетехніка”

Нагадаємо, першу партію боєприпасів калібру 122-мм УБ передала у кінці серпня. Тоді зазначалося, що виробництво пострілів з повним зарядом відбувається у партнерстві з одним із боєприпасних холдингів Східної Європи.

Останні новини:

Зараз читають