9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

“Українська бронетехніка” у 2019 році збільшила дохід на 75%

 • За підсумками 2019 року у порівнянні з 2018 роком ТОВ “Українська бронетехніка” завдяки збільшенню кількості реалізованої продукції збільшило чистий дохід на 74,7%.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Про це йдеться в оприлюдненій фінансовій звітності підприємства за 2019 рік.

  Водночас, попри збільшення доходу – до 1,153 млрд грн проти 660 млн, чистий прибуток підприємства впав на 70% і склав усього 11,5 млн проти 38 млн у 2018-му. Це пов’язано зі зростанням собівартості продукції на 96,4% через підвищення закупівельних цін на сировину, комплектуючі та напівфабрикати, енергоносії, збільшення витрат на оплату праці.

  Підприємством виробляється така основна продукція:

  • спеціалізовані броньовані автомобілі для перевезення особового складу “Варта” і “Новатор”;
  • 82-мм міномет “УПІК 82”;
  • 60-мм міномет МП60;
  • мінометний постріл калібру 60-мм “UB 60”;
  • мінометний постріл калібру 82-мм.

  Також підприємство виконує дослідно-конструкторські роботи, займається розробкою нових зразків продукції оборонного призначення.

  Середня кількість працівників у 2019 році складала 83 особи.

  З оприлюдненої фінансовій звітності відомо, що підприємство володіє часткою в статутному капіталі ТОВ “Рубін-2017”. Відповідно до звіту підприємства частка ТОВ “Українська бронетехніка” в статутному капіталі ТОВ “Рубін-2017” складає 51%. Проте у звіті незалежного аудитора (ТОВ “Аудиторська компанія “Вектор аудиту”) зазначається, що інвестиція у ТОВ “Рубін-2017” фактично складає менше ніж 25%, фактичного контролю над діяльністю підприємство не має.

  Сфера діяльності підприємства поширюється на Україну, а також деякі країни Африки.

  У Берегово можуть розмістити підрозділ Національної гвардії України
  У Берегово можуть розмістити підрозділ Національної гвардії України

  Серед ризиків для підприємства визначається залежність від коливань валютного курсу іноземних валют, що пов’язано з використанням іноземних комплектуючих та матеріалів у виробництві. Крім того, підприємство є ресурсозалежним, адже використовує у виробництві продукції унікальні, обмежені за обсягом виробництва у світі матеріали та комплектуючі. А також високий рівень конкуренції на ринку продукції оборонного призначення.

  Перспективними напрямками для підприємства визначено розробку модифікації бронеавтомобілів “Варта” і “Новатор”, мінометного комплексу, важких кулеметів, мінометів (в тому числі безшумного), артилерійських боєприпасів калібром від 60 до 120 мм.

  Зокрема на 2020 рік заплановано презентацію лінійки бойових і транспортних машин, на базі рухомої платформи “Новатор”, для потреб Збройних Сил України. “Українська бронетехніка” планує забезпечити потреби армії в повному обсязі, а також підвищити експортний потенціал.

  Найближчим часом планується збільшення виробничих потужностей підприємства для створення конкурентного потенціалу в порівнянні з найбільшими світовими виробниками оборонної продукції.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий...

  В Україні майже вдвічі збільшилось виробництво «зеленої» електрики

  У 2020 році Україна виробила понад 10,2 млрд кВт-год електроенергії з відновлюваних джерел, що фактично у два...

  Розробку нового позашляховика для української армії продовжать п’ять приватних компаній

  Дослідно-конструкторські роботи за темою легкового автомобіля підвищеної прохідності для Збройних сил України погодилися продовжити п’ять приватних компаній.

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.