9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

«Українська бронетехніка» представила власні розробки на міжнародному інвестфорумі

В рамках Міжнародного оборонного інвестиційного форуму, який відбувся 12 серпня в Києві, КВП «Українська бронетехніка» презентувало низку інвестиційних проєктів.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Потенційні вітчизняні та іноземні інвестори мали змогу ознайомитися та оцінити проєкти однієї з найбільш динамічних компаній українського ОПК.

blank
Вироби “Української бронетехніки” на Міжнародному оборонному інвестиційному форумі

Зокрема, в напрямку безпілотних дистанційно керованих систем озброєння та інтеграції новітніх оборонних рішень в існуючі платформи представлені такі проєкти:

  • ударний безпілотний літальний комплекс на базі ББКМ «Новатор»;
  • безпілотний роботизований амфібійний наземний комплекс з колісною формулою 8х8;
  • безпілотне надводне судно.

Натурні зразки двох з трьох презентованих продуктів представлені на експозиції військової техніки, що організована Мінстратегпромом в рамках Фестивалю Sikorsky Challenge.

blank
Польський легкий бойовий модуль на базі українського бронеавтомобіля “Новатор”

«Наші рішення вже підтвердили свою функціональність в умовах бойових дій на сході України. У своїй техніці ми впевнені та віримо в неї беззаперечно. Маємо надію, що міжнародна оборонна спільнота теж побачила величезний науковий і технічний потенціал нашої команди та висловлить свою довіру інвестуванням у проєкти, що сформують майбутнє української оборонки», – сказав начальник відділу маркетингу та продажів КВП «Українська бронетехніка» Роман Шеленг.

У Форумі взяли участь представники органів державної влади України, дипломатичних корпусів, українських та іноземних інвесторів з більш ніж двадцяти країн, інноваційних кластерів міст/регіонів, члени міжнародних представництв інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», керівники підприємств у сфері оборонно-промислового комплексу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають