9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

“Українська бронетехніка” отримала замовлення на 500 зенітних установок

Приватна компанія “Українська бронетехніка” отримала запит на виготовлення та постачання зенітних установок ЗУ-23-2 для іноземних замовників.

Повідомляє Національний промисловий портал.

На такий позитивний, з точки зору експорту озброєнь, результат компанія вийшла завдяки освоєнню виробництва ЗУ-23-2 та агрегатів до неї. Локалізація виробництва зенітної установки в Україні викликала неабиякий інтерес в іноземних замовників, які почали свою співпрацю з вітчизняним підприємством.

У компанії зазначають, що робота над виготовленням та вдосконаленням ЗУ-23-2 для них є дуже перспективною, оскільки зенітна установка перебуває на озброєнні в арміях десятків країн світу і потребує заміни (через зношеність обладнання або стволів) або ж збільшення кількості в структурі військ. Крім того, великий інтерес до закупівель нових ЗУ-23-2 висловлюють українські військові.

Зазначимо, що минулого року ЗУ-23-2 виробництва “Української бронетехніки” та підприємств суміжників проходила випробування на українському полігоні за участі військових та представників Державного науково-дослідного інституту випробувань та сертифікації озброєння і військової техніки.

Згадані випробування, окрім доведення зазначених виробником характеристик для країн-замовників, сприятимуть направленню дослідного зразка на підконтрольну експлуатацію у війська та подальше прийняття модифікації ЗУ-23 на озброєння Збройних Сил України.

Нагадаємо, що підприємство зі структури ДК “Укроборонпром”, а саме “Завод “Маяк” освоїло серійне виробництво запасних частин та ремонтних комплектів для ЗУ-23-2.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають