9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Українська армія прийняла на озброєння командно-штабну машину на базі БТР-70 від “Телекарт-Прилад”

На озброєння Збройних Сил України прийнято машину командно-штабну К-1450 на базі БТР-70КШ виробництва ТОВ “Телекарт-Прилад”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Наказом Міністерства оборони України № 91 від 12 березня 2020 року 12 березня 2020 року до раніше прийнятих на озброєння машин командно штабних К-1450-03 на базі БМП-1КШ1, К-1450-01 на базі БТР-3, та К-1450-02 на базі БТР-4, що випускаються серійно ТОВ “Телекарт-Прилад”, додалася машина командно-штабна К-1450 на базі БТР-70КШ. У майбутньому основним замовником цих машин плануються Військово-морські сили України. В ході проведення випробувань К-1450 замовник відзначив високу якість і широку функціональність цих машин.

blank
Фото: ТОВ «Телекарт-Прилад»

КШМ К-1450 – бойова броньована колісна машина, призначена для управління військами та організації зв’язку в оперативно-тактичній ланці управління, в русі (на плаву) і на стоянці, як автономно, так і в складі вузла зв’язку. Транспортна база КШМ обладнана фільтровентиляційним обладнанням, кондиціонером, обігрівачем і системою гарантованого електроживлення.

Машина оснащена засобами зв’язку та автоматизації, персональними комп’ютерами, що забезпечують командиру можливість управляти підлеглими підрозділами, здійснювати набір, відображення, реєстрацію, обробку, введення, виведення текстової та відеоінформації, зберігання і ведення баз даних, а також визначення місця розташування машини на місцевості та автоматичне відображення координат на електронній мапі.

Командно-штабна машина забезпечує:

 • організацію радіомереж передачі даних і голосових повідомлень в КХ і УКХ мережах по протоколу ІР;
 • внутрішній службовий зв’язок з використанням комплекту АВЗК;
 • радіотелефонний зв’язок між кореспондентами радіомереж і абонентами телефонної мережі пункту управління при розміщенні КШМ на ПК;
 • передачу даних в локальної обчислювальної мережі КШМ;
 • доступ до телефонної і локальної обчислювальної мережі пункту управління;
 • розгортання виносних робочих місць;
 • використання електронних карт місцевості;
 • нанесення на електронні карти оперативно-тактичної обстановки з можливістю її передачі по каналах зв’язку (опціонально, за допомогою додаткового ПЗ);
 • автоматичне визначення координат свого місця розташування, обробка та відображення даних навігації, відстеження на карті положення рухливих об’єктів;
 • формування, зберігання, пошук і обробку бойових документів;
 • передачу і прийом інформації з використанням апаратури конфіденційного зв’язку.
blank
Фото: ТОВ «Телекарт-Прилад»

Варто зазначити, що ТОВ “Телекарт-Прилад” розробило і постачає для потреб Збройних Сил України низку командно-штабних машин на різній транспортній базі, які здатні закрити весь спектр потреб армії в подібній техніці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають