9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Українська армія отримала нову РЛС 35Д6М від «Іскри»

Збройні сили України отримали РЛС 35Д6М здатну працювати майже у будь-яких кліматичних умовах та у гірській місцевості.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Виготовили нову трикоординатну радіолокаційну станцію на Казенному підприємстві «НВК «Іскра» з Запоріжжя.

Казенне підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра» оснастило радар додатковими виносними робочими місцями, що дає змогу повноцінно управляти станцією на відстані до 300 метрів.

“Військові отримали сучасну техніку з поліпшеними тактико-технічними характеристиками: збільшеною дальністю дії, покращеними параметрами траєкторної обробки та розширеними функціональними можливостями завдяки сучасним програмним рішенням”, – написали у пресрелізі.

РЛС за потреби може комплектуватись обладнанням для безпосередньої взаємодії із зенітними ракетними комплексами.

“Конструктори нашого підприємства готові виконати роботи з додаткового оснащення або розробки унікальної версії радара з огляду на потреби замовника”, – розповів головний конструктор оглядових радарів підприємства Дмитро Семенов.

В рамках державного оборонного замовлення на 2020 рік, у грудні минулого року КП «НВК «Іскра» передало ЗСУ нову РЛС 35Д6М.

blank
«Іскра» передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М. Виготовлена в рамках ДОЗ-2020 РЛС 35Д6М Фото: ДК «Укроборонпром»

Сімейство радарів 35Д6 вже значний проміжок часу використовується в Збройних Силах України та має позитивний досвід експлуатації.

РЛС 35Д6М – це вітчизняна радіолокаційна станція зі збільшеною дальністю дії, покращеними параметрами траєкторної обробки, розширеними функціональними можливостями за рахунок цифрових програмних рішень.

blank
Фото: ДК “Укроборонпром”

Радари сімейства 35Д6 призначені для виявлення цілей на малих та середніх висотах в умовах впливу активних та пасивних завад з видачею координатної та трасової інформації, а також для роботи у складі сучасних автоматизованих систем ППО та для видачі цілевказівок зенітно-ракетним комплексам.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають